Dr.Clinic ile Nasıl Kazanabilirim ?

1984 yılında Aydın Hacıabdullahoğlu’nun İstanbul’da kurmuş olduğu ve günümüzde oğulları tarafından yönetilen grup şirketlerimiz, kozmetik ve kişisel bakım sektöründe Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almaktadır. Sektördeki başarı yolculuğuna Aydinç Kozmetik ile başlamış olup, Üretim ve İhracat alanında Makyaj Kozmetik, yurt içi pazarında ise Universal İstanbul Kozmetik ile ticari hayatına devam etmektedir. 2021 yılında ise Doğrudan satış sistemine farklı bir bakış açısı getirecek olan  Global Network isimli şirketin kurulumuna imza atmıştır. Piyasaya kattığı yenilikler ve farklı bakış açıları ile  sektördeki iddialı tutumunu korumaktadır.

  Dr.ClinicÜrün Satışı Yaparak Para Kazanma Yöntemi

Klasik ticarette bir ürün imal edildiği noktadan çıkıp size ulaşıncaya dek birçok el değiştirerek uzun bir yolculuk ile size ulaşır. Ve her aracı fiyat farkı koyarak ürünün fiyatı size ulaşıncaya dek oldukça artar. Oysa   Dr.Clinic doğrudan satış sisteminde imalat noktasından direk size ulaşan ürünlerden yüksek kar elde etmenizi sağlar.   Dr.Clinic ürünlerinde %40, diğer ürünlerde %30 kazanç sağlarsınız. Örneğin 40 TL fiyat ile aldığınız bir ürünü 56 TL’ye satarak bir üründe 16 TL kazanç sağlarsınız. Elbette satış arttıkça kazancınızda artacaktır.

Hediye ve Fırsatları Takip Ederek Kazanç Sağlayın

  Dr.Clinic kataloglarını ve hediye ürünleri takip ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Her ay yapacağınız TL puan alışverişlerinize hediyeler verilir. Bu hediyeleri satışa sunarak ekstra kazanç elde etme şansı sunulur.  Dr.Clinicin size sunduğu bu teşvik hediyeler ile karınızı katlama şansınız olacaktır.

Sonraki Ay Kataloğu İle Kıyas Yaparak Kazancınızı Artırabilirsiniz

Her ay yayınlanan katalogları takip edip kıyaslayarak en çok sattığınız ürünlere göre bir kıyaslama yapabilirsiniz. Örneğin satabileceğinizi düşündüğünüz bir ürün bu ay bir sonraki aya göre daha hesaplı ise fazla ürün stoku yaparak bir sonraki ay çok daha karlı bir satış yaparak kazancınızı artırma şansı yakalayabilirsiniz.

Yeni Danışmanlar Ekleyerek Kazancın Zirvesini Yakalayın

Farmasi doğrudan satış sistemi ile büyüyen bir firma olduğundan en çok kazancı elde edebileceğiniz yöntem yeni danışmanlar ekleyerek grup oluşturmanızdır. Her yeni danışmanda teşvik alacağınız gibi danışmanlarınızın satışlarından ve danışmanlarınızın danışmanlarından prim kazanabileceğiniz bir sistem işler. Grubunuz büyüdükçe kazancınızda katlanarak artacaktır.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right