Sıkça Sorulan Sorular

Farmasi hakkında tüm merak ettiğiniz soruları buradan bulabilir, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorular ve Cevaplar

Farmasi Kaç Yılında Kim Tarafından Kurulmuştur?

Farmasi firmasının ilk temelleri 1950 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından atılmıştır. Sağlık ve kozmetik alanında çalışmalar yapan Tuna TAN isimli şirketi kurdu. 2009 yılında oğlu Hakan Tuna ile birlikte Alize isimli şirketi satın alarak TanAlize şirketler grubunu oluşturdular. Dünyanın her yerine sağlık ve kozmetik ürünleri sunan firma 2010 yılında network sistem ile doğrudan satış yapmaya başlayarak Farmasi firması olarak çalışmalarına devam etmiştir.

Farmasi Üretim Tesisleri Nerededir?

Farmasi %100 Türk üretimi ürünler sunar. Üretim İstanbul Ömerli’de bulunan 40.000 metrekarelik alana kurulmuş olan 5 tesiste gerçekleştirilir. Günlük 1000 ton üretim kapasitesi bulunan tesisler tüm dünyaya kaliteli kozmetik ürünleri sunar.

Farmasi Ürünleri Nelerdir?

Farmasi çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firma makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, parfüm, şampuan, ağız bakım ürünleri, ıslak mendil gibi pek çok ürünün yanı sıra kendi ambalaj ve plastik paketleme ürünlerini, tüpleri de üretir. Hatta kendi dolum tesisi ile ürün dolum ve paketleme işini de kendi tesislerinde yapar.

Farmasi Kalite ve Belgeleri ve Sertifikaları Nelerdir?

Farmasi her geçen gün büyüyen Türkiye’nin en güçlü firmalarından biri olarak birçok belge ve sertifika sahibidir. İslami kurallara uygun üretim özelliği ile helal kozmetik belgesi sahibidir. TSE belgesi ile Türk standartlarına uygun üretim yapar. ISO 9001 ve ISO 22716 kalite belgeli Avrupa standartlarında ürün sunar. GMP iyi üretim uygulamaları sertifikası sahibidir. Uluslar arası kalite belgesi olan FDA sahibi bir firmadır. TSEK, BFR, LSR, ECOCERT gibi birçok belge ve sertifikaya sahiptir.

Farmasi İle Çalışmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Farmasi ile kazançlı bir ek iş fırsatı elde edebilmek için Farmasi kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Diğer firmalar gibi giriş ücreti veya zorunlu ürün satın alma şartları Farmasi’de yoktur. Yalnızca kayıt formunuzu doldurup üye olarak Farmasi ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi iş Fırsatları Nelerdir?

Farmasi size oldukça cazip bir iş fırsatı sunuyor. Her gün 8’de işe gidip akşam 5’te işten çıkacağınız mesai saatleriniz olmadan, günün istediğiniz saatinde çalışabileceğiniz esnek bir iş fırsatıdır. Farmasi ile kendi kullanacağınız ürünleri indirimli alabilir, hatta bu ürünleri çevrenize sunarak kazanç sağlayabilirsiniz. Yeni üyeler yaparak ve üyelerinizin de üye yapmasını sağlayarak büyük bir grup oluşturarak prim kazançları elde edebilirsiniz.

Farmasi Başlangıç Paketi Nedir?

Farmasi başlangıç paketi, firmanın yeni üye olan kişiler için sunduğu avantajlı bir pakettir. Paket içerisinde yer alan 10 parça ürün normalde 244 TL gibi bir fiyat iken başlangıç paketi olarak aldığınızda yalnızca 39,99 TL fiyat ile sahip olabiliyorsunuz. Böylece yapacağınız işe bir adım önce başlayarak hızla kazanmaya başlayabilirsiniz. Farmasi’nin yeni üyeleri için sunduğu eşsiz bir fırsattır.

Farmasi Başlangıç Paketi Almak Zorunlu mudur?

Farmasi başlangıç paketi yeni üyeler için sunulan cazip bir fırsat olmasına rağmen kesinlikle almak zorunlu değildir. Diğer firmalar gibi Farmasi üyesi olmak için ücret ödemek veya bir paket satın almak zorunda değilsiniz. Yalnızca üyelik formunu doldurarak Farmasi danışmanı olabilir harika bir iş fırsatı yaratabilirsiniz.

Farmasi İle Nasıl Kazanç Sağlanır?

Farmasi ile kazanç sağlamanın birçok yöntemi vardır. Öncelikle kendi kullanacağınız ürünleri %30 indirim ile alırsınız. %30 indirim ile aldığınız ürünleri çevrenize tavsiye ederek kar elde edersiniz. Kampanyalı ve indirimli ürünleri takip ederek karınızı katlayabilirsiniz. Farmasi üyelik sisteminde sponsor olarak yeni üyeler getirdiğinizde ve üyelerinizi de üye yapmaları konusunda teşvik ederek büyük bir grup oluşturabilirsiniz. Sistem içinde kurduğunuz grup ile koordineli çalışarak prim ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Farmasi İle Ne Kadar Kazanırım?

Farmasi ile ne kadar kazanç elde edeceğiniz sizin performansınıza bağlıdır. Disiplinli ve profesyonel bir çalışma sergilerseniz firma içerisinde kariyer merdivenlerini hızla tırmanarak oldukça yüksek kazançlar elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yalnızca bir hobi gibi yaparsanız her üründe %30 kazancınız sabit bir şekilde kazanım olacaktır. Seçim size ait olacaktır. Çalışma şeklinize ve işe verdiğiniz değer ve zamana orantılı olarak kazanabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right