Farmasi Kayıt Rize

Rize Farmasi Kayıt - Üyelik - Katalog

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük entegre Kozmetik üretim tesisine sahip olan Farmasi, Dünya markası olma yolunda hızla büyüme göstermektedir. Oluşturduğu ağ ile üretimden tüketiciye sunulan kozmetik & sağlık ürünlerini, topluma kazandırdığı girişimci kadın ruhu ile taçlandırıyor. Her gün bir yenisi eklenen bu platformda sende yer almak istiyorsan, Farmasi Rize Kayıt ile aramıza katılabilirsin.

Rize Farmasi Kayıt – Üyelik – Katalog

Farmasi ailesine katıldın, Farmasi temsilci girişi ile sistemimize hoş geldin. Rize Farmasi kataloğuna sahip olman için senden ufak bir ricamız olan Farmasi sipariş ver sayfasını ziyaret etmeli ve bir adet sipariş oluşturmalısın. Siparişinin yanında Farmasi Kataloğu adresine teslim edilecektir.

Kataloğumuzda bulunan 2000’i aşkın ürünlerimizden istersen ihtiyacın için indirimli olarak al, istersen ben kendi müşterimi oluştururum diyerek sat. Sattığın ürünlerden komisyon al ve kazanmaya başla. Farmasi giriş ile tüm girişimcilerimiz sistem de gerekli bilgileri takip eder ve kampanyalardan haberdar olur.

Benim çevrem çok fazla, oldukça sosyal biriyim diyorsan eğer bu iş tam sana göre. Dilersen kendine yeni üyeler oluşturabilirsin, oluşturduğun üyelerin sattıklarından ise harika primler kazanabilirsin. Farmasi üye girişi ile her gün milyonlarca üyesini aynı sistemde ağırlıyor.

Rize Farmasi ekibini oluştur ve yükselmeye başla. Yaptığın üyelerin sayısı arttıkça Danışman olma fırsatını yakala, unutma bir sonraki adım direktörlük.  Farmasi Danışman girişi ile elde ettiğin kariyerine hız kesmeden devam edebilirsin ve elmas direktörlüğüne kadar yükselebilirsin.

Farmasi Rize Üye Oluşturma

Farmasi sen istediğin sürece sana kazandırmaya devam eden bir platformdur. Rize de yaşıyorsan tüm ilçelerden kendine ekip üyeleri bulabilir ve onların satışlarından prim kazanabilirsin.

 • Rize Merkez Farmasi
 • Farmasi Ardeşen üye
 • Farmasi Çamlıhemşin
 • Farmasi Çayeli Yeni Kayıt
 • Derepazarı Üye Girişi Farmasi
 • Farmasi Fındıklı temsilcisi
 • Hemşin Farmasi Temsilci
 • İkizdere Farmasi
 • Farmasi İyidere Kayıt Ol
 • Kalkandere Farmasi Direktör
 • Farmasi Pazar Elmas Direktör

Rize ilçelerinden bizlere katılım sağlayabilir, Türkiye genelinde her noktada Farmasiyi temsil edici girişimci takım çalışmasını yürütebilirsiniz. Kariyer fırsatları ve indirimli ürünler için senden referans istemeyen bir ayrıcalık için hemen adım at.

Hizmet Noktalarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right