Farmasi Kayıt ve Üyelik Ordu

Fatsa, Ünye, Ordu

Yerli üretimin devlerin Farmasi, 5 kıta da 125 ülke de network sistemi ile tüketiciyle buluşmaktadır. Ordu Farmasi kayıt ile sizlerde bu muhteşem kazanç ve kariyer ailesinin bir bireyi olabilirsiniz. Hiçbir koşul sunmaksızın, ister doğrudan satış isterseniz de oluşturduğunuz üyelerce gelir elde edebilirsiniz.

Ordu Farmasi Temsilcisi

Ordu Fatsa ilçesinde ki tüm bayanların girişimci olabilmeleri için sunulan fırsatları değerlendirmelisiniz. Farmasi formunu doldurtan sonra artık siz de Farmasi’nin girişimci üyelerin birisisiniz. Farmasi üye girişi ile dilediğiniz her an sisteme girebilir ve ürünleri temin alabilirsiniz.

Dilerseniz doğrudan satış ilkesi ile de Farmasi sipariş ver, sayfasından sattığınız ürünleri sipariş geçebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. İlk siparişinizin ardından sizlerde Farmasi kataloğu ile doğrudan satış yapabilirsiniz ve komisyon ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Ünye Farmasi ekibimize dâhil olmak için Farmasi temsilci girişi ile sistemde yerinizi alın ve eklediğiniz tüm üyelerin yaptığı satışlardan prim kazanın.  Türkiye’nin en köklü kozmetik firması olma yolunda ilerlediğimiz her an bizlerle olabilirsiniz. Farmasi danışmanı isteniz, Farmasi danışman girişinden sipariş verebilirsiniz.

Ne kadar çok üye yapar veya ne kadar çok satış gerçekleştirirseniz üye ekibi kurma yolunda ve oldukça iyi kazanç sağlama yolunda ilerlersiniz.  Kariyerinize başlamak için yapmanız gereken tek şey ordu Farmasi giriş yap butonuna tıklamaktır.

Bizler ailemizi genişletirken, tüm direktörlerimiz de sizlere bu yolda en büyük desteği sağlamak için varız. Siz bir adım atın ve gerisini Farmasi ekibine bırakın.

Ordu Farmasi Kayıt

  • Fatsa Farmasi Kayıt ol
  • Ünye Farmasi Üye ol
  • Altınordu Farmasi
  • Akkuş Farmasi Kayıt
  • Mesudiye Farmasi Üye Girişi
  • Aybastı Farmasi Kayıt Formu

Ordu’nun tüm ilçelerinden Farmasi üye girişinde bulunabilir ve kariyer yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm Türkiye’de on binlerce girişimcisi ile 20000 i aşkın ürün seçeneği sunan firmamız, binlerce başarı öyküsü ve 68 yıllık bir geçmişe sahiptir. Avrupa’nın en büyük entegre kozmetik tesisine sahip olmakla sizleri de bu girişimci kadrosunda görmek isteriz. Farmasi Giriş ile yeni bir dünyanın kapılarını aralayın. Her gün yenisi eklenen üyelerimizin arasına katılın.

Hizmet Noktalarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right