Farmasi Kazanç ve Prim Sistemi Nasıl Çalışıyor ?


Farmasi doğrudan satış sistemine üye olduğunuzda danışman olarak işe başlamış olursunuz. Danışman yaptığı tüm satışlarda %30 kazanç sağlar. Danışman olarak yeni üyeler ekleyerek aylık belirli cirolar elde etmeye başlarsınız. Grubu ile birlikte aylık 500 TL puan seviyesinde %3 oranında yani 58 TL prim verilir. 1500 TL puan seviyesinde %6 oranında 110 TL prim elde edilir. Grubunuzla birlikte aylık 3000 TL puan ciro yaptığınızda %9 oranında 220 TL prim ödenir. Farmasi kariyer basamakları şunlardır:

Üst Lider

Üst lider konumuna ulaşan danışman grubu ile birlikte aylık 6000 TL puan ciro yaparak %12 oranında 450 TL prim elde eder. Üst lider 10.000 TL puan ciroya ulaştığında %15 oranında yani 780 TL prim almayı hak eder.

Yönetici

Grubunuz ile birlikte yaptığınız çalışmalar ile Farmasi Yönetici konumuna ulaştığınızda priminizde oldukça artar. Grup olarak aylık 15.000 TL puan ciro yaptığınızda priminiz %18 oranına ulaşır ve 1270 TL prim ödemesi alırsınız.

Müdür

Farmasi Müdür seviyesine ulaşan kişi grubu ile birlikte aylık 20.000 TL puan ciro yaparak %22 oranında 2567 TL prim alır. Ayrıca Farmasi tatili ve gala gecesine katılma hakkı da kazanır.

Direktör

Farmasi Direktör seviyesinde grubunuzla birlikte yıl içerisinde 5 kez 20.000 TL puan ciro yaparak müdürlüğü 5 kez tekrarlayıp direktör olmayı hak edersiniz. Farmasi direktör seviyesinde priminiz aylık 3460 TL olur. Ayrıca Farmasi tatili ve gala gecesine katılma hakkının yanı sıra Farmasi teknoloji paketini almayı hak kazanırsınız. Yıllık 50.000 TL para kazanırsınız.

Altın Direktör

Farmasi Altın Direktör seviyesine ulaşmak için kendinize bağlı 2 adet direktör çıkarmanız gerekir. Bu durumda aylık priminiz 7090 TL olur ve direktöre sağlanan fırsatları da elde edersiniz.

Platin Direktör

Farmasi Platin Direktör seviyesi için ekibinizden 4 adet direktör çıkarmanız gerekir Bu durumda aylık priminiz 14080 TL olur. Tatil, gala gecesi ve teknoloji paketinin yanı sıra araç kullanımını da hak edersiniz.

Zümrüt Direktör

Farmasi zümrüt direktör seviyesine ulaşan üye 8 adet direktör çıkararak aylık 27.480 TL prim kazanır.

Elmas Direktör

Farmasi elmas direktör 12 adet direktör çıkartarak 58.350 TL prim kazanır. Diğer hakların yanı sıra dünya tatili de kazanır.

Asbaşkan

Farmasi Asbaşkan statüsü için 16 adet direktör çıkartarak aylık 100. 42 TL para kazanır. Mercedes kullanım hakkı ve iki kişilik dünya tatili de hak eder.

Başkan

Farmasi üyeliğinde en üst seviye olan başkanlık için 20 adet direktör çıkarmak gerekir. Kariyer basamaklarını yükselerek Başkan statüsüne ulaşan üye tatil, gala gecesi, teknoloji paketi ve Mercedes kullanım hakkının yanı sıra 4 kişilik dünya tatilini de çalışmaları ile hak eder.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right