Farmasi ile Nasıl Kazanabilirim ?

Farmasi 1985 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretimi ile kurulan ve her geçen gün büyüyen bir firmadır. İlaç kalitesinde helal kozmetik ürünlerin doğrudan satış sistemi ile insanlara ulaştırılıyor. %100 Türk yapımı olan ürünler kesinlikle hayvanlar üzerinde denenmiyor. Üstün kaliteli Farmasi ürünler Avrupa standartlarında ISO ve TSE kalite belgelerine sahiptir. Doğrudan satış sistemi ile sunulan ürünler isteyen herkese kazanç sağlama fırsatını sunuyor. Farmasi ürünleri ile kazanç sağlamanın birçok yolu vardır. Sistem içerisinde çalışan herkes Farmasi ile yüksek kazanç sağlayabilir. Farmasi ile kazanç sağlama yöntemleri şunlardır:

Farmasi Ürün Satışı Yaparak Para Kazanma Yöntemi

Klasik ticarette bir ürün imal edildiği noktadan çıkıp size ulaşıncaya dek birçok el değiştirerek uzun bir yolculuk ile size ulaşır. Ve her aracı fiyat farkı koyarak ürünün fiyatı size ulaşıncaya dek oldukça artar. Oysa Farmasi doğrudan satış sisteminde imalat noktasından direk size ulaşan ürünlerden yüksek kar elde etmenizi sağlar. Dr. Cevdet Tuna ürünlerinde %40, diğer ürünlerde %30 kazanç sağlarsınız. Örneğin 40 TL fiyat ile aldığınız bir ürünü 56 TL’ye satarak bir üründe 16 TL kazanç sağlarsınız. Elbette satış arttıkça kazancınızda artacaktır.

Hediye ve Fırsatları Takip Ederek Kazanç Sağlayın

Farmasi kataloglarını ve hediye ürünleri takip ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Her ay yapacağınız TL puan alışverişlerinize hediyeler verilir. Bu hediyeleri satışa sunarak ekstra kazanç elde etme şansı sunulur. Farmasinin size sunduğu bu teşvik hediyeler ile karınızı katlama şansınız olacaktır.

Sonraki Ay Kataloğu İle Kıyas Yaparak Kazancınızı Artırabilirsiniz

Her ay yayınlanan katalogları takip edip kıyaslayarak en çok sattığınız ürünlere göre bir kıyaslama yapabilirsiniz. Örneğin satabileceğinizi düşündüğünüz bir ürün bu ay bir sonraki aya göre daha hesaplı ise fazla ürün stoku yaparak bir sonraki ay çok daha karlı bir satış yaparak kazancınızı artırma şansı yakalayabilirsiniz.

Yeni Danışmanlar Ekleyerek Kazancın Zirvesini Yakalayın

Farmasi doğrudan satış sistemi ile büyüyen bir firma olduğundan en çok kazancı elde edebileceğiniz yöntem yeni danışmanlar ekleyerek grup oluşturmanızdır. Her yeni danışmanda teşvik alacağınız gibi danışmanlarınızın satışlarından ve danışmanlarınızın danışmanlarından prim kazanabileceğiniz bir sistem işler. Grubunuz büyüdükçe kazancınızda katlanarak artacaktır.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right