Farmasi Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Farmasi kurucusu olan Doktor Cevdet Tuna, kendisini doğal ilaçların üretimine adayarak insanlara şifa verici bitkiler ve özlerin bir arada formüllenerek uygun fiyatla satılmasını ve herkesin bunlardan yararlanmasını sağlamak için Farmasiyi kurmuştur. Farmasi 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekte olan köklü bir firmadır.

Üretimden satışa direk bağlantı kurulan network ağı ile ürünlerin tüketiciyle buluşması ve kadınların da kariyer yapabilmelerine olanak tanınması için birçok temsilcisi ile 2000 den fazla ürün çeşidini piyasaya sunmuştur.

Farmasi aslında oldukça kolay yöntemler ile kişilere kazanç sağlamalarında yardımcı olmaktadır. Gelişen teknoloji ile günümüzde hemen hemen her şey internet üzerinden halledilir olması ile sizlerde sadece birkaç adım da Farmasi ye üye olabilirsiniz ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi Kayıt Ol adresinden üye olmakla başlayacağınız bu serüven size çok şey kazandıracak. Aylık satış kotası ve ya zorunluluğu asla bulunmayan farmasi, siz ne zaman ne kadar isterseniz o kadar satış yaparsınız.

Farmasi İndirimli Ürünleri

Her evin ihtiyacı olan ürünlerden, örneğin diş macunu, şampuan, krem, el sabunu, temizlik malzemeleri ya da kişisel bakım için parfüm, deodorant, cilt bakım ürünleri, kısaca aradığınız tüm ürünler çok düşük fiyatlarla sizlere sunulmakta. Mağaza veya marketlerin ödemeleri zorunlu olan kira ve benzeri sebepler ile ürünlerin üzerine bindirilen kar payı yok. Doğrudan üretim ve sizlere teslim edilmesi ile oldukça makul fiyatlardan oluşmakta.

Farmasi ürünlerini ister kendiniz için temin edin, isterseniz bu düşük fiyatlara ürünü alıp satın. Sattığınız ürünlerin üzerinden komisyonlarınızı kazanın. Ayrıca farmasi sizleri bu konuda fazlasıyla desteklemekte. Örneğin belli bir satış grafiğinde sürpriz hediyeler kazandırırken, diğer yandan çok yüksek satış ve profiliniz ile direktör olma şansını yakalayın.

Farmasiye Temsilci Ekle ve Kazan

Farmasi yüzlerce direktörü kullanımına sunulan son model lüks araçları, ofis ve mağaza temsili gibi armağanlarından sizlerde yararlanabilirsiniz. Önemli olan kendinizi kariyere adamak ve bu yolda yapabileceğinizi kendinize ispatlamaktır.

Cevdet tunanın formüle ettiği ürünlerden yaptığınız satışlardan % 40, diğer ürünlerden ise % 30 prim kazanma imkânı bulacağınız farmasi sizleri bekliyor. Farmasi kataloğu ile müşterilerinize doğrudan ulaşın, ürünleri tanıtın ve satışınızı arttırın. Ayrıca yeni üyeler yani yeni temsilci arkadaşlarınızı ekibe katın ve onların her satışından da yüksek komisyon kazanın.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right