Neden Farmasi Network ?

Farmasi firması 1950 yılından bu yana hizmet veren köklü bir firmadır. Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan firma bilimsel laboratuar çalışmaları ile üretim yapıyor. %100 Türk malı olan ürünler helal sertifikalıdır. Türkiye’de bulunan network firmaları arasında lider konumundadır. Farmasi danışmanı olup hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz mümkündür. Zira oldukça kazançlı bir iş fırsatı sunuluyor. İsterseniz ek iş olarak yapın isterseniz tam zamanlı bir iş olarak çalışın her yaşam tarzına uygun çözümler sunar. Danışmanlarını sürekli olarak uzman eğitimleri ile destekleyerek işlerini büyütmelerine yardımcı olur. Kampanyaları ve ödülleri ile danışmanlarını devamlı destekleyen Farmasi firması aile sıcaklığında bir çalışma ortamı sunar. Hızlı teslimat ile danışmanlarının müşteri kaybı yaşamadan çalışabilmelerine olanak sağlar.

Farmasi Network Avantajları Nelerdir ?

Farmasi geniş ürün yelpazesi ile hem kullanıcılarına hem de danışmanlarına birbirinden özel fırsatlar sunar. Tüm ürünleri tıbbi laboratuarlarda üretildiğinden sağlıklı ve güvenlidir. Danışmanlar garantili sunum yapabilir, kullanıcılar da güvenle kullanabilirler. Dermatolojik testlerden geçirilerek sunulan ürünler insan sağlığını koruyan çevre dostu özelliktedir. Farmasi firması ile tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyerek özgür bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Danışman olarak para kazanırken aynı zamanda yeni insanlar tanıyarak kendinize uygun bir çevre oluşturabilirsiniz. Kendinize iyi bir gelecek hazırlayarak kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz. Kampanyalar ve ödüller ile farklı sürprizlerden faydalanabilirsiniz. Tatil ödülü, araç ödülü, para ödülü gibi ödüller ile mutlu bir çalışma ortamınız olur.

Hediye ve Fırsatları Takip Ederek Kazanç Sağlayın

Farmasi kataloglarını ve hediye ürünleri takip ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Her ay yapacağınız TL puan alışverişlerinize hediyeler verilir. Bu hediyeleri satışa sunarak ekstra kazanç elde etme şansı sunulur. Farmasinin size sunduğu bu teşvik hediyeler ile karınızı katlama şansınız olacaktır.

Farmasi ile kaliteli ve sağlıklı ürünler sunarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Özgür ve profesyonel bir iş fırsatı sunan Farmasi garantili ve güvenli çalışma prensibi ile çok özel fırsatlar sunuyor. Farmasi ayrıcalıklarından faydalanarak sermaye olmadan kendi işinizi kurup her geçen gün geliştirme avantajına sahip olabilirsiniz. Farmasi danışmanlarını sürekli destekleyerek işlerini geliştirmeleri konusunda her zaman yardımcı olan bir firmadır. Uzman eğitimleri ile danışmanın kendisini geliştirmesine destek olur. Kampanyalar ile kazançlarını artırmalarını sağlar. İş potansiyelini artırarak kazanç basamaklarında tırmanmak isteyenler için Farmasi doğru seçim olacaktır.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right