Farmasi Siparişi Nasıl Verilir ?


Farmasi siparişi için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Henüz Farmasi üyesi değilseniz öncelikle Farmasi resmi sitesine giriş yaparak üye kayıt formunu doldurarak sisteme üye olmalısınız. Üyeliğiniz tamamlandığında size üye girişi için gerekli kullanıcı adı ve şifre belirtilir. Kayıt işleminiz tamamlandığında artık bir Farmasi danışmanısınız ve sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

Sipariş için Farmasi resmi sitesine giriş yaparak satın almak istediğiniz ürünleri seçerek sepete ekle butonuna basarak devam edersiniz. Satın almak istediğiniz ürünler tamamlandığında sepete giriş yaparak devam et butonuna tıkladığınızda sistem sizi kampanyalar ve hediyeler sayfasına yönlendirir. Her ay Farmasi’nin üyeleri için sunduğu avantajlı hediye ve kampanyalardan faydalanmak istediğiniz ürünleri de ekleyerek siparişinizi tamamlarsınız.

Yeni üyeler için Farmasi başlangıç paketi otomatik olarak siparişinize eklenir. Ancak isterseniz almayabilirsiniz. Kesinlikle zorunlu değildir. Fakat yeni üyeler için çok avantajlı olduğundan almanızı tavsiye ederiz.

Farmasi Sipariş Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Farmasi siparişinizi tamamladığınızda ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Öncelikle sipariş teslimat adresinizi ve kargo seçiminizi yapmanız gerekir. İletişim bilgilerinizi doğru olarak girdiğinizden emin olduktan sonra istediğiniz kargo seçeneğini işaretleyiniz. Farmasi siparişlerinde 60 TL üzeri kargo ücretsiz olarak sağlanacaktır. Ödemeleriniz üç şekilde yapılabilir. Kredi kartı ile banka havalesi ile ve kapıda ödeme şeklinde olur. İstediğiniz seçeneği işaretleyerek ödeme şeklinizi belirlersiniz. Banka havalesi için Finansbank, Akbank, İş Bankası veya PTT hesap çeki seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız kart bilgilerinizi sayfaya yazarsınız.

Farmasi Sipariş Takibi Nasıl Yapılır ?

Farmasi sipariş takibi için Farmasi resmi sitesinde sizin için açılan danışman sayfanıza kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir. Sayfada sipariş takibi bölümü yer alır. Bu bölümden kargo takibine tıklayarak kargonuzun ne zaman paketlendiği, ne zaman yola çıktığı, şu an nerede olduğu ve ne zaman elinize ulaşacağı gibi tüm bilgileri edinebilirsiniz. Farmasi sipariş takip sistemi ile müşterilerinize ürünleri ne zaman teslim edeceğinize dair net bilgiler verebilirsiniz. Takip sistemi ile kargo konusunda hiçbir sorun yaşamadan siparişlerinizi zamanında teslim alırsınız.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right