Neden FARMASİ

_
    Farmasi, 1950 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından Tan laboratuarında kişisel gelişim ve kozmetik üretimi ile kurulmuştur. Tan- Alize kozmetik alanında gelişip büyüyerek 2003 yılında ihracatlarını artırmıştır. 2010 yılından itibaren doğrudan satış sistemi ile sunulmaya başlamıştır. İlaç kalitesinde kozmetik ürünler sunan firma sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyüne sahiptir.
    Özellikle kadınların hayallerinden ilham alınarak geliştirilen ürünler kazançlı bir iş fırsatı da sunmuştur. Farmasi laboratuarlarında insan sağlığını koruyan, yüksek kalite standartlarında çevre dostu olarak üretilen ürünler doğrudan satış sistemi ile pek çok kişinin hayatına dokunarak hayallerini gerçekleştirmelerine vesile oluyor. İnsanların kendi potansiyel ve güzelliklerini görmelerini sağlayan bir iş fırsatı sunuyor.

Neden Farmasi Tercih Edilmeli ?

_
    Farmasi firması alanında öncü firmalardan biridir. 5 kıtada 126 ülkede hizmet veren firma 68 yıllık bir çalışmanın ürünüdür. Türkiye’nin en çok kazandıran markası olan Farmasi Avrupa’nın en büyük entegre üretim tesisine sahiptir. 20 MLM ülkesinde hizmet vermenin gururunu taşır. Yılda 775 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir.
    2000’den fazla ürün çeşitliliği ile her zevke uygun kişisel bakım ve kozmetik ürünü ile hizmet veriyor. Dünya çapında 700 000’den fazla bağımsız girişimci ile çalışıyor. Tüm ürünleri dermatolojik olarak test edilmiş helal ürünlerdir. ISO 9001, TSE, GMP, FDA, ISO 22716 gibi birçok belgeye sahip olan firma en güvenli ve sağlıklı ürünleri kullanıma sunar.

Farmasinin Ayrıcalıkları Nelerdir ?

_
    Farmasi firmasının en büyük ayrıcalığı kendinizi sıcak bir aile ortamında hissetmenizdir. Sağlıklı, kaliteli ve yüksek kazançlı ürünler ile çalışmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar sunar. Sizi destekleyecek para ödülleri ile kazancınızı katlama avantajları sunar.
    Tatil ödülleri ile kendinizi çok özel ve seçkin hissetmenizi sağlar. Araç ödülleri hayatınızda büyük bir değişime şahit olmanızı sağlar. İşinizi sürekli geliştirebileceğiniz çok özel uzman eğitimleri ile sizi sürekli olarak destekler. Hızlı ürün teslim süresi sayesinde müşterilerinize aktif sunum yaparak çevrenizi genişletmenizi sağlayacaktır. Farmasi ayrıcalıkları ile hayatınızda büyük bir değişiklik yaparak kendi işinizin patronu olup kazançlı çalışmalar yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right