Farmasi Üyesi Nasıl Olunur ?


Farmasi, tamamen yerli girişim ile Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan kaliteli ve sağlıklı ürünler sunan bir firmadır. Her geçen gün büyüyen firma 123 ülkeye ihracat yapan alanınla lider bir firmadır. Network sistem ile herkese iş imkânı sunan firma, avantajlı kazanç fırsatları ile koşulsuz üyelik imkânı sunuyor.

Farmasi üyeliği için başka firmalarda olduğu gibi üyelik ücreti ödemenize veya ürün alma zorunluluğuna katlanmanıza gerek yoktur. İnternet sayfasında yayınlanan üye kayıt formunu doldurarak kolayca üye olma şansınız vardır. 18 yaşını doldurmuş her TC vatandaşı Farmasi üyesi olup danışman olarak çalışmaya başlayabilir.

Üyelik formunda ad, soyadı, TC kimlik no, doğum tarihi gibi kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmanız Farmasi üyeliği için yeterli olacaktır.

Farmasi Kazanç Sağlıyor mu?

Farmasi danışmanlarına çok değer veren ve kazançlı çalışmalar yapmaları için sürekli olarak üyelerini destekleyen bir firmadır. Farmasi ile üye olur olmaz kazanmaya başlayabilirsiniz. Para kazanmanın birçok yolu bulunan firma ile isterseniz yarı zamanlı ek iş olarak çalışabilir, isterseniz tam zamanlı çalışıp yüksek kazançlı bir iş olarak faaliyet gösterebilirsiniz.

Farmasi başlangıç paketi yeni üyelere destek için hazırlanan avantajlı bir kazanç şeklidir. Satış ile %30 kazanç sağlayarak para kazanabilirsiniz. Hediye ve kampanyaları takip ederek fırsatları yakalayabilirsiniz. Yeni üyeler ekleyip onlarında üye yapmalarını sağlayıp grup kurarak prim usulü çalışabilirsiniz. Farmasi içerisinde kariyer yaparak çok yüksek gelir elde etme şansınız da vardır.

Farmasi İle Kariyer Yaparak Yüksek Kazanç Nasıl Sağlanır?

Farmasi danışmanı olarak katıldığınız doğrudan satış sisteminde yalnızca satış yaparak yüksek kazanç sağlamanız çok zordur. Bu nedenle mutlaka yeni üyeler eklemeli, üyelerinizi satış yapmaları ve yeni üyeler getirmeleri için teşvik etmelisiniz. Böylece her geçen gün büyüyen grubunuz ile birlikte koordineli çalışmalar yaparak kısa sürede kariyer yaparak büyüyebilirsiniz. Grup ile birlikte yaptığınız çalışmalardan prim kazancı elde ederek yüksek kazanç elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Danışman olarak çalışmaya başladığınız Farmasi kariyer basamaklarını yaptığınız çalışmalar ile yükselerek başkan statüsüne ulaştığınızda aylık priminiz 150.000 TL olacaktır.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right