Giresun Farmasi Kaydı

Giresun Farmasi Katalog

Farmasi 2000 den fazla ürün seçeneği ve doğrudan satış ilkesi ile büyüyen bir şirkettir. Hayallerine ulaşmak için sende Farmasi Üye girişi ile bizlere katılabilirsin. 68 yıllık tecrübe ve hizmetin gelişimi ile büyüyen firma, tüm Türkiye genelinde satış grafiği oluşturmakla beraber 5 Kıta 125 ülkeye de doğrudan satış götürebilmiştir.

Giresun Merkez Farmasi

Giresunda bulunan özellikle bayan girişimcilerimiz sistemimize üye olduktan sonra, Farmasi temsilci girişi yaparak ürünlerimizi temin edebilir. İster kendi ihtiyaçları için indirimli fiyattan yararlanırken, isterse de doğrudan satış ile kendi müşteri portföyünü oluşturabilir.

Doğrudan satış ile sattığı her üründen yüksek komisyon kazanarak ileriye dönük bir kariyere adım atmış olur. Farmasi sipariş ver sayfasından kendi üyeliği sipariş vererek, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılarken sepetinde ki tutara göre komisyonu da hesabına aktarılır. Ne kadar çok satış o kadar çok kazanç demektir.

Farmasi kataloğundan seçtiği ürünleri sipariş verebilir, Farmasi yeni üyeleri oluşturarak da her satıştan prim kazanabilirsiniz. Böylece hem ekip üyelerimizi genişletmiş hem de her üyenin satışından ödeme kazanabilmiş olacaksınızdır.

Farmasi Giresun

Giresun ili, Farmasi üyesi ilçelerimiz;

  • Farmasi Bulancak
  • Dereli Farmasi
  • Doğankent Farmasi Kayıt
  • Farmasi Çamoluk Üye
  • Şebinkarahisar Farmasi Üye Girişi
  • Farmasi Tirebolu
  • Görele Farmasi
  • Merkez Farmasi Üyelik
  • Farmasi Espiye Üye ol

Giresun’un tüm ilçelerinden aramıza katılabilir, direktörlerimiz ile görüşerek yol haritası oluşturabilirsiniz. Sizlere sonuna kadar destek olan ekibimiz daha fazla kazancın nasıl sağlanacağı hakkında tüm bildiklerini anlatacaklar ve kariyer yapmanız için tüm fırsatları sizlere sunacaklardır.

Farmasi giriş yap ve ekibe dâhil ol. Her gün eklenen onlarca üyesi ile sende kariyer yapma fırsatını yakala.

68 yılı geride bırakan Farmasi kampanyaları ve indirimleri ile tüm ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir. Kozmetik ve sağlık ürünlerini daha indirimli fiyata alabilmek için üye olduktan sonra Farmasi giriş ile sisteme giriniz ve sipariş oluşturunuz.

Her siparişiniz de ayrıca TL puanlar birikmektedir. Dilerseniz bu puanları nakite çevirin, dilerseniz de Farmasi Alışverişi olarak kullanın. Fırsatlar ve tüm detaylardan yararlanmak için Giresun Farmasi kayıt işlemini geçekleştirmeniz gerekmektedir.

Hizmet Noktalarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Farmasi Üyelik Kayıt Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
YAŞADIĞIM ŞEHİRyour full name

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right